Mūsu Stāsts - Četras Zoles

BEZMAKSAS PIEGĀDE PIRKUMIEM NO 20EUR ar OMNIVA

Tavs pirkumu grozs

Mūsu stāsts

Processed With Vsco With E4 Preset

Par Mums

Četras Zoles ir vieta, kur satiekas sportiskais, ikdienišķais un svinīgais. Apavi un apģērbi ikvienai gaumei gan sievietēm, gan vīriešiem, gan bērniem, no pašiem populārākajiem Eiropas zīmoliem ar atlaidēm līdz -85%. Šobrīd Četras Zoles priecē ar diviem veikaliem Rīgā un vienu veikalu Liepājā. Četras Zoles piedāvā plašu klāstu ar kvalitatīvām precēm par zemām cenām, turklāt šeit tu atradīsi unikālas preces(tikai vienā eksemplārā), kas ļaus Tev atšķirties. Veikalu sortiments regulāri tiek papildināts ar jaunumiem un sezonas aktuālākajām precēm. Pircēju ērtībām veikali iekārtoti tā, lai bez problēmām varētu atrast sev atbilstošu izmēru. Bet atsaucīgie pārdevēji palīdzēs piemeklēt katra prasībām piemērotāko preci un sniegs konsultācijas. Četras Zoles ir lielākais apavu outlet Latvijā, kura misija ir nodrošināt plašu apavu sortimentu visai ģimenei no Eiropas populārākajiem zīmoliem, saglabājot saprātīgu kvalitātes un cenas attiecību.

078 Fotogr Ufs Ainars Mazjanis 2018 Ietras Zoles 1024x683

Vēsture

Četras Zoles savu darbību uzsāka 2014.gadā, atverot veikalu Daugavgrīvas ielā 74. Pateicoties atšķirīgajai precei un zemajām cenām, veikals iemantoja popularitāti un plašu klientu loku. Uzņēmumam attīstoties, 2017.gada vasarā atvērām veikalu Rīgas centrā, Tērbatas ielā 13, kurš priecē ar plašu preču klāstu trijos stāvos- apaviem un apģērbiem sievietēm, vīriešiem un bērniem, kā arī sieviešu un vīriešu aksesuāriem.

2018.gada septembrī nolēmām spert vēl vienu nozīmīgu soli un atvērām veikalu Liepājā, Lielajā ielā 12, kur pieejami apavi visai ģimenei.

Pateicoties lielajai interesei un preču pieprasījumam, nolēmām, ka mūsu precei ir jābūt pieejamai visā Latvijā, tāpēc 2019.gada rudenī atvērām arī interneta veikalu, kuru nemitīgi attīstam un mūsu mērķis ir piedāvāt plašu preču klāstu ar piegādi visā Baltijā.

157 Fotogr Ufs Ainars Mazjanis 2018 Ietras Zoles 1024x683

Četras Zoles radītāji

Četras Zoles dibinātāji ir Jānis un Kaspars. Interesants fakts par viņiem- viņi ir dzimuši vienā dienā, bet nav brāļi. Viņi ir ambiciozi un mērķtiecīgi. Protams, visu šo gadu laikā viņi ir izgājuši cauri dažādiem pārbaudījumiem, bet tas viņus nav spējis apturēt- viņi turpina augt un attīstīties kopā ar Četrām Zolēm. Pateicoties tam, ka viņi ir jauni un enerģiski, viņiem netrūkst ideju, lai attīstītos. Viņi uz dzīvi skatās pozitīvi un pārbaudījumi viņus vairs nebaida!