ZAĻUMBALLE

veikala 3 gadu jubileja

PASĀKUMI
Posted in
ZAĻUMballe jeb Tērbatas ielas veikalam jau 3 gadi! 1

Tā kā šogad zaļumballes ir atceltas, mēs izdomājām sarīkot paši savu ZAĻUMballi par godu mūsu Tērbatas ielas veikala 3 gadu jubilejai 11.jūlijā. ZAĻUMballe, jo mums patīk zaļumi un svinēt īstā latviešu garā. Par lustīgu mūziku parūpēsies DJ Maija Rozīte, būs bezmaksas uzkodas un dzērieni, laimes rats pie pirkuma, īpašie atlaižu piedāvājumi (kleitām un zābakiem -30% atlaide), kā arī zīmolu apavu un apģērbu PIEVEDUMS! Tāpat arī, īpaši šim notikumam, 11.-12.jūlijā Tērbatas ielā 13 un Daugavgrīvas ielā 74 pirkumu čeki vērtībā virs 25.00 EUR varēs piedalīties izlozē un 13.jūlijā viens laimīgais laimēs Xiaomi elektrisko skūteri (izloze notiks Facebook Live).

Tāpat arī visu dienu būs fotogrāfs, kas iemūžinās šo notikumu un būs iespēja nofotogrāfēties mūsu sagatavotajā foto stūrī vai kur citur. Glītākās bildes pēc tam tiks publicētas mūsu Facebook galerijā.

Mēs jau nevaram sagaidīt! Un tu? Tiekamies 11.jūlijā, Tērbatas ielā 13 no plkst. 11.00-19.00!

Join the conversation

Wishlist

Login

Create an account

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privātuma politika.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Grozs (0)

Added to wishlist!