Par mums

Četras Zoles

Četras Zoles ir vieta, kur satiekas sportiskais, ikdienišķais un svinīgais. Apavi un apģērbi ikvienai gaumei gan sievietēm, gan vīriešiem, gan bērniem, no pašiem populārākajiem Eiropas zīmoliem ar atlaidēm līdz -70%.  Šobrīd Četras Zoles priecē ar diviem veikaliem Rīgā un vienu veikalu Liepājā. Četras Zoles piedāvā plašu klāstu ar kvalitatīvām precēm par zemām cenām, turklāt šeit tu atradīsi unikālas preces(tikai vienā eksemplārā), kas ļaus Tev atšķirties. Veikalu sortiments regulāri tiek papildināts ar jaunumiem un sezonas aktuālākajām precēm. Pircēju ērtībām veikali iekārtoti tā, lai bez problēmām varētu atrast sev atbilstošu izmēru.  Bet atsaucīgie pārdevēji palīdzēs piemeklēt katra prasībām piemērotāko preci un sniegs konsultācijas. Četras Zoles ir lielākais apavu outlet Latvijā, kura misija ir nodrošināt plašu apavu sortimentu visai ģimenei no Eiropas populārākajiem zīmoliem, saglabājot saprātīgu kvalitātes un cenas attiecību.

Par mums 1
Par mums 2

Vēsture

Četras Zoles savu darbību uzsāka 2014.gadā, atverot veikalu Daugavgrīvas ielā 74. Pateicoties atšķirīgajai precei un zemajām cenām, veikals iemantoja popularitāti un plašu klientu loku. Uzņēmumam attīstoties, 2017.gada vasarā atvērām veikalu Rīgas centrā, Tērbatas ielā 13, kurš priecē ar plašu preču klāstu trijos stāvos, kā arī ar atpūtas stūrīti „cafe T13”, kur var baudīt dažādus kafijas dzērienus.

2018.gada septembrī nolēmām spert vēl vienu nozīmīgu soli un atvērām veikalu Liepājā, Lielajā ielā 12.

Pateicoties lielajai interesei un preču pieprasījumam, nolēmām, ka mūsu precei ir jābūt pieejamai visā Latvijā, tāpēc 2019.gada rudenī atvērām arī interneta veikalu.

Wishlist

Login

Create an account

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privātuma politika.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Grozs (0)

Added to wishlist!